Kehakaal

 Kas ma olen paks?

Raamat ” Kehakaal. Dieedid. Kümme kaalulangetamise efektiivset nippi. Põhjalik õpetus kuidas kaalu vähendada. Vaata ka linke. Siin on tutvustus raamatule.

Raamat maksab 5€. Osta saate “Gumroad” lehelt.

https://treatisart.gumroad.com/

 

Osadel meist rasv ei kogune, kuid käesolev kirjutis ei puuduta neid.

Meestel arvestada paksust oma nooruse kaalu järgi ja rasvapolstri paksuse järgi. Kaal meestel väga erinev ja sõltub lihasmassist ja kondi suurusest. 85 kg mees võib olla väga sale, kuid on kas pikem, suurema muskulatuuriga, suurema kondiga. Sportlase kaal meestel 100-130 kg on normaalkaal.
Naised ei ole kunagi rahul oma kehakaaluga, eriti kui neil on kõrval mees, kes leiab, et naine on liiga paks.  Kehakaalu probleeme kurdavad nii 50 kg naised kui ka kogukamad, sest naistel on ka välja arenenud tugev kriitikameel. Rasvapolstri paksus on üks kriteerium mille järgi paksust määrata. Rohkem kui kolm sentimeetrit on liiast.

 

Bacchus. Rubens 1638.a.

Nälgivates maades on ideaaliks korpulentne ja volüümikas naine. Sama ideaal oli ka sõdade ja katkude aeg ajaloos.

tulemus.

Mõtlemine

Kogukal enamasti hea isu.

Ei ole aega elu nautida, liigpalju tööd, puudub huvi elu vastu,  olen millegipärast õnnetu. Üldiselt kattub see joomasõltlaste probleemiga, et miks nad joovad? Elu ei ole see, mis nad tahaksid, et see oleks. Kui alkohoolikul on probleem, et teda piisavalt ei tunnustata, siis koguka probleem on sageli, et ta otsib lohutust toidust, kõikidele oma ebaõnnestumistele ja probleemidele.

Kuidas kaalu maha saada?

Jätame ära ..

Lihtne toit. ..

“Minu keha nõuab”

“Mul on sellised geenid, et kõik teeb paksuks.”

Teadlased on tõestanud, et geneetiline paksus on umbes 1% ja ülejäänud on siiski toitumise harjumused.

Söömine

Ainult puuvilja dieet, näitlemistööstuses  levinud dieet vatitupsudest ja mahlast, ainult valgu dieet, banaan ja liha,  tahvel  tumedat šokolaadi päevas, viis korda päevas söömine jne. “Need ei lõppenud edukalt” dieedid…

1. Populaarne on ainevahetuse kiirendamine preparaatidega, toidulisanditega…

2.Söömine päeva esimesel poolel.

3Regulaarne söömine.

4.Ülesöömine

 

Sõltuvust tekitavad:

Isu vähendavad:

Praktilisi nõuandeid

Suur osa meie söömises on maitsemeele rahuldamine.

Toitude asendamine.

Kiudained

 Energia

Tesla

Elutahe-tahtmine elada. Kui elu mõte ongi söömine ja söögi nautimine? Sööki me ju naudimegi aga kas see on ka elu mõte? Kui on, siis ei ole ju enam tähtis, et me oleme ülekaalulised. Dieet on neile kellele  ülekaal on segav nähtus.

Toitumise nõuanded meie fasebookis: TreatisArt Facebook.

 

Be happy!

Leave a Comment