Ukraina

Albert Einstein on öelnud: „ Ei ole teada milliste relvadega peetakse III maailmasõda, kuid kindel on, et neljas peetakse kivide ja kaigastega.”

Tooksin siin ühe Venemaa ohvitseri arvamuse. Teatis on You Tube’is esitatud 4. veebruaril 2022 aastal. Ohvitser ütleb Putinile, mida ta arvab: Putin mine koju oma poja ja naise juurde. Oled olnud võimul ligi 20 aastat. Sa ei lase kellelgi hingata. Sa mürgitad meie sõdurite meeli. Ukraina vennad on meie vennad. Kui tapate ukrainlasi – kes on järgmised valgevenelased ja seejärel tatarlased. Sa tahad, et kogu Venemaa hävitataks. Kõik surnuaiad on täis noori mehi. Kõik sõdurid teavad tõde, kõik vaikivad. Sinu reitingud tõusevad ainult kuni sõjani. Sa lavastad neid sõdu kogu aeg. Küll Kaukaasias, küll Tšetšeenias, Abhaasias, tont teab veel, kus. Kas sa ei väsi juba meie sõdurite tapmisest? Minust sai rindel kolonel …. Pärast seda videod tean, et mu elu ei pruugi hästi minna. Ma olen elanud juba maailmas. Ma tahan lihtsalt teada, kas sa jätad Venemaale veel tõelisi mehi. Olen samasugune vene mees. Ma austan oma vene sõpru, tatarlased ja baškiirid on mu vennad. Surnuaiad on täis ja mine vaata kui palju noori mehi seal lebab. Seal on ainult laibad. Mine koju oma naise juurde. Aitab!

https://www.facebook.com/ayohetaqrqire/videos/1123350958497692

Kui meenutada piiblit, siis rahvas oli see kes lubas puua Jeesuse risti. Rahvas ütles Roomlastele kui küsiti tema valikut keda puua selle päeval: “Poo ta risti!” Palun ärme teeme sellist valikut. Kui me rahvas kõik ütleme ei ( sest me ju ei taha sõda), siis pole valitsustel mingit võimalust sõdida. Palun sõdur! Kas sa oled meiega või sõdid rahva vastu ja lased end kurjuse võidu nimel tappa!

Rahvad, ärgake! Ärge lubage tappa  oma poegi ja isasid. Ka meie sõdurid, Baltikumi poisid. sõdisid Afganistanis nõuka aeg. Nad saadeti Venemaa poolt sinna sõdima ja nad surid mittemillegi eest. Tagasi saadeti noored mehed koju tinakirstus ja emadele öeldi, et kukkus või tekkis ajukasvaja, tinakirstu lahti teha ei lubatud. Sõdur kes oli saadetud aega teenima Nõukogude Liitu, tal ei olnud valikut. Tänapäeval on valikud olemas.

Ärme oleme leiged ja hirmul. Venemaa kasutab Tšetšeene jt. väikerahvaid ukrainlaste vastu nüüd selles sõjas Ukrainaga. Tšetšeene kes sõdisid mitte väga ammu oma iseseisvuse eest ja Venemaa poolt okupeerimise vastu . Tõepoolest kes on järgmised – Moldova, Eesti, valgevenelased. Nii hävitatakse väikerahvaid. Poolakad 1920 aasta augustis päästsid meie riigi peatsest langemisest Venemaa kätte peatades punaarmee pealetungi Euroopasse Varssavi all. Poolakate kaotused olid väga suured. “Ime Vislal” (Cud nad Wisłą) päästis meid ja andis toona võimaluse ligi 20 aastat rahulikult areneda, oma riiki ehitada. Ilma selleta poleks meil ka praegust riiki. Me aitasime Soome poisse omal ajal ja tänu sellele on Soomes olnud rahuaeg ja areng. Aitame Ukrainat! Ärme lubame maailmal sõdida!

Venemaa pojad ärge minge sõdima mõttetus sõjas! Rahvas üle kogu maailma – ärge laske sõjal sündida. Meil kõigil on oma luukeresid kapis. On ka riikidel. Me hävitame näiteks loodust ja tapame massiliselt loomi selleks, et neid süüa. Meist keegi ei ole patuta. Nii on ka riikidega. Kuid me kõik teame, mis on armastus. See, mis toimub Ukrainas see ei ole armastus. Ärme oleme leiged selle suhtes, ärme kardame kaitsta demokraatiat. Vene rahvas! Kui te ei ole oma juhiga rahul, on demokraatlikus riigis vahend rahvavalimised, rahavas otsustab, sõjavägi- see on rahvas ja rahvatahe. Juhiks sobivad nii kultuuri inimesed kui eksiilis töötavad teadlased, sportlased, kultuuri tegelased jne. Te väärite juhti kes juhataks teid valgusesse ja kaitseks maailma rahu. Dekabristide ülestõus suruti veriselt maha. Nüüd on teil see kogemus ajaloost, millest õppida, et võita. Dekabrstid!

 

Be happy!

Leave a Comment